Skąd: ROWRYB

PostWysłany: Sob 20:25, 27 Cze 2015    Temat postu: Wyniki XII kolejki

Maxbud - RowRyb 9:1 (3:0)
Gratulacje i powodzenia.
Chciałbym tylko jeszcze powiedzieć o jednej rzeczy. W ostatnich minutach meczu faul popełnił na naszym prawym obrońcy przeciwnik. Po krótkiej wymianie zdań między graczami sędzia zapanował nad sytuacją, pogroził jednemu i drugiemu i mecz dokończyliśmy w spokoju. Jednak po zakończeniu meczu, jak schodziliśmy do szatni, usłyszałem z ust gracza Maxbudu - tego który ten faul zrobił - w stosunku do mojego MŁODSZEGO kolegi stek wyzwisk. Jednym z częściej powtarzanych stwierdzeń, nie wiem jak to nazwać, było coś w stylu "ty stary baranie" czy coś w tym żałosnym żargonie. Z naciskiem na STARY!!!. Nie oczekuję reakcji Twojej Tomku. Nie oczekuję żadnych dyskusji na zebraniu. Nie mam też żadnych w tej sprawie oficjalnych wniosków. Proszę tylko o trochę szacunku, jaki należy się każdemu piłkarzowi grającemu w naszej lidze. A jak ktoś się uważa za lepszego, tylko z racji wieku jaki ma, to ja szczerze mu współczuję i życzę, żeby cieszył się tak dobrym zdrowiem jak ja i mój MŁODSZY powtarzam kolega, jak dożyje naszych lat. Smutno ...

Ostatnio zmieniony przez Jurek dnia Sob 20:53, 27 Cze 2015, w całości zmieniany 2 razy
Jaroo

Dołączył: 22 Lut 2015
Posty: 250

Skąd: Fc Żory

PostWysłany: Nie 15:05, 28 Cze 2015    Temat postu:

Fc Żory & Dżoga 6 : 1,szacun Panowie z Dżogi że chciało wam się przyjechać ten kawałek drogi i zagraliście w 8 chłopa tą jedną połowe, w porównaniu do w/w meczu nasz,mecz odbył się w dobrej i wesołej atmosferze,pozdrawiam i do zobaczenia po przerwie.

PostWysłany: Nie 17:20, 28 Cze 2015    Temat postu:

KODA SYSTEM-AMATOR BOGUSZOWICE 4:4 (0:0)

PostWysłany: Nie 21:36, 28 Cze 2015    Temat postu:

ale Jurek twój młodszy kolega jest lepszy ?? w pierwszej połowie miał PRESE z naszym zawodnikiem "Diego" i słyszałeś co mu powiedział ???

a co do mojej osoby to był faul ale nie lubię osób której kłamią !! sędzia , podkreślam sędzia! powiedział mi ewidentnie że atak był w piłke tylko w związku ostrym atakiem wyprostowaną nogą dostałem żółtą kartkę ! a Twój młodszy kolega osiwiał w minute bo noge mu urwało . Dobrze że jeszcze nie nawalił w pampersa !!

Tomo67

Posty: 661

PostWysłany: Pon 9:07, 29 Cze 2015    Temat postu: Re: Wyniki XII kolejki

Jurek napisał:

Nie widzialem, ani nie slyszalem tego, wiec trudno mi sie do tego odniesc.

Z tym "Modszym Kolega" od poczatku mielismy problemy. Zaraz na poczatku meczu wyzwal nas od "baranow", a potem dwa spiecia z nim i dwa zoltka. Raz za jakies zatargi w polu karnym, a potem za ten faul, ktory sedzia zinterpretowal jako "zbyt agresywny wslizg".

Sorki i dzieki za mecz. Powodzenia.

gregor40

Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 2

PostWysłany: Pon 16:57, 29 Cze 2015    Temat postu:

Faktycznie przy stykowej sytuacji wyrwał mi się baran i za to przepraszam,ale to nie ja dostałem żółtka a co do ostatniej sytuacji 90 minuta wynik 9: 1 a facet na naszej połowie wjeżdża mi w paluchy wyprostowaną nogą to było mądre.Już nie chce mi się odnosić do pyskówki po meczu ale nawet tu na forum mnie obraża że nie narobiłem w pampersa żal!!

sokol87

Posty: 3

PostWysłany: Pon 21:42, 29 Cze 2015    Temat postu:

żal to jest mi Ciebie bo gdybyś sie przyznał że Cie nie dotknąlem to by nie było całej sytuacji ! ale niektórzy nie umieją przegrywać nawet w takim wieku !