sokol87

Dołączył: 28 Cze 2015
Posty: 3

PostWysłany: Sob 17:11, 19 Wrz 2015    Temat postu: WYNIKI XVI KOLEJKA:

trzeba zmienić obsadowego bo to już się robi żałosne !! może NOWY obsadowy załatwi sędziów !!

mecz Row Ryb - ZRB Noster wynik do przerwy 0-1.

bramka; obrońca Row-u podaje górną piłke do środka, gdzie jego kolega nie otrzymuje podanie ze względu że był faulowany i zawodnik nostera wchodzi nakładką !!! w tym przypadku sędzia puszcza gre i unosi ręce(przywilej) lecz piłka trafia do obrońcy Nostera i w szybkim ataku strzelają gola !

to nie jedyna sytuacja gdzie sędzia robił z siebie IDIOTE !!

drugiej połowy nie ogladałem bo szkoda patrzeć jak sędzia zamiast grać podciąga se spodenki na uszy !!

jak w przerwie sie zapytałem sędziego jaką korzyść puścił przy bramce to się nawet w moim kierunku nie obrócił

Kyso25

Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 8

Skąd: Rowryb

PostWysłany: Sob 18:03, 19 Wrz 2015    Temat postu:

ROWryb - ZRB NOSTER 2:3

Sędzia jak i w pierwszej połowie tak i drugiej FARSA. Też jestem za zmianą pana obsadowego. Jedyne co trzeba przyznać to ten pan w czerni mylił się w obie strony.

jako63

Dołączył: 07 Lut 2015
Posty: 35

PostWysłany: Sob 19:04, 19 Wrz 2015    Temat postu:

Sędzia dno totalne , to nie tyko moja opinia byli też chopaki inych drużyn ,to co on wyprawiał poprostu skandal !!!

Fc Żory vs Amanis 3:3
Fajny meczyk i sędzia konkretny gość, dzięki panowie i powodzenia w dalszych meczach

Tomo67

Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 661

PostWysłany: Nie 15:41, 20 Wrz 2015    Temat postu:

MaxBud - Rybówka 3 -0 w.o.

goście nie stawili się na spotkanie nikogo nie informując.

Kyso25

Posty: 8

PostWysłany: Nie 17:39, 20 Wrz 2015    Temat postu:

TOMO to powinno być automatyczne relegowanie RYBÓWKI z LIGI. Zawsze im coś się nie podoba i to już 3 walkower! Co mają powiedzieć Drużyny które walczą o utrzymanie i zagrały z wami mecz przegrywając wysoko a RYBÓWKA dwa walkowery z wami (bo nigdy im nie pasuje) a przy równej ilości punktów będą sie liczyć bramki. Przykład my z wami 2-15 a Rybówka 0-6 i po co grać!!!!

Tomo67

Posty: 661

PostWysłany: Nie 17:56, 20 Wrz 2015    Temat postu:

Pogadamy jutro poniedziałek na zebraniu, ale to faktycznie 3 walkower więc pa,pa powinno być.

Do tego musimy zmienić kary za walkowery np. połowa kosztów poniesionych przez drużynę, czyli 100 zł dla gospodarzy plus 50 zł kary do kasy ligi. To jak goście nie dojadą. Gdy gospodarze nie stawią się na mecz, to pokrywają koszty sędziego jeśli dojechał, czyli 70 zł plus 50 zł kary do kasy ligi.

Kyso25

Posty: 8

PostWysłany: Nie 18:48, 20 Wrz 2015    Temat postu:

Mnie jutro na zebraniu niet wyjazd ,ale co do tych kar to 100% racji. A co do walkowera to i wam to szkodzi przy równej ilości punktów z Bruk-budem cz Zupilem.

jarnie

Posty: 24

PostWysłany: Nie 19:15, 20 Wrz 2015    Temat postu:

Jak dla mnie sprawa jest prosta . 3 walkowery dziękuje wypad. W szanujacej się lidze i szanując się na wzajem niema o czym mówić. Dzoga miała jaja i się wycofała a mogli tak jak rybowka wybierac sobie mecze. Sam jestem ciekaw jak się ta sprawa skończy

javier

Dołączył: 24 Wrz 2015
Posty: 1

PostWysłany: Czw 12:34, 24 Wrz 2015    Temat postu:

Info dla Tomka odnośnie relacji z meczu Noster - RowRyb, karny owszem był- jednak nie było gola (słupek), wszystkie trzy bramki padły z akcji,
pozdro

legionista1984rbk

Dołączył: 06 Lut 2015
Posty: 208

Pomógł: 4 razy

PostWysłany: Czw 18:46, 24 Wrz 2015    Temat postu:

ja jeszcze odnosnie sedziow moze warto aby zachecic mlodych co sedziuja C,B klase zeby orali w naszej lidze bo jak maja byc tacy partacze jak na naszym meczu (dwa razy z rzedu) Żory-RowRyb i RowRyb-Noster to mija sie z celem...dziadek nie ma pojecia juz o sedziowaniu