Dołączył: 03 Kwi 2016
Posty: 79

PostWysłany: Nie 19:27, 03 Kwi 2016    Temat postu:

As Zupil Piaski- 3-0 Rymer (przeciwnik nie przyjechał)

Panowie my oczekujemy od rymera opłaty za sędziego plus połowa boiska z szatnią za dzisiejszy mecz. Powiem szczerze wy...baliśmy okolo 200 zł za to, że mecz nie z naszej winy się nie odbył (sędzia,boisko,szatnie). Rymer około 30 minut przed meczem zapowiedział, że nie przyjedzie, sedzia na boisko już przyjechał. NIe z naszej winy mecz się nie odbył, jeśli chłopaki nie szanują innych to my też to będziemy mieć to w przyszłosci w dupie. Wystarczyło powiedzieć prędzej żeby za sędziego nie trzeba było chociaż płacić. Postulujemy o przegłosowanie poprawki, że ekipa, która nie zapowie się przynajmniej jeden dzień przed spotkaniem pokrywała koszty poniesione przez zespołu gospodarza (jeśli nie było to oczywiście ugadane. Pozdrawiam Rymer Miłosz.

Torcida

Dołączył: 12 Lut 2015
Posty: 195

Skąd: PIASKI

PostWysłany: Nie 20:17, 03 Kwi 2016    Temat postu:

popieram post wyżej Postila , to jest kpina żeby na 30 minut przed dać znać że się nie przyjedzie no ale cóż bywa i tak.... a propo meczu BrukBudu z Maxbudem to Tomek-RKP napisał wszystko chyba co trzeba by było . Byłem widziałem i.... ręce opadają . Sytuacja z bramkarzem i jego rękom za polem karnym bez konsekwecji ( po czym w sumie padła bramka dla BrukBudu ) to przejdzie do historii . Ani kartki ani bramki ...rzut wolny gramy dalej. Sytuacji było więcej jak dla jednych tak i drugich ,ale to już nie moja kwestia . Nie mnie decydować co i jak ale oby coś ruszyło w tej kwestii. Pozdrawiam

Ostatnio zmieniony przez Torcida dnia Nie 20:28, 03 Kwi 2016, w całości zmieniany 2 razy
ostr

Dołączył: 05 Kwi 2015
Posty: 235

Skąd: FC BASSENO

PostWysłany: Nie 21:18, 03 Kwi 2016    Temat postu:

Ostatnio zmieniony przez ostr dnia Pią 21:33, 21 Kwi 2017, w całości zmieniany 6 razy

Marek Mazur i Grzegorz Kołodziejczyk
Dzięki za fajny meczyk AMANIS i szacun dla sędziego który przeważnie nam sędziuje i moim zdaniem dobrze wykonuje swoje zadanie.

Tomo67

Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 661

PostWysłany: Pon 6:00, 04 Kwi 2016    Temat postu:

postil napisał:

W regulaminie jest to tak ujęte, tylko trzeba poczytać:

"3. Za niestawienie się drużyny na umówione spotkanie: walkower 0:3 oraz dodatkowa kara w postaci odjęcia – 2 punktów.
W razie, gdy gospodarz lub goście spotkania oddają mecz walkowerem, to drużyna, która stawiła się na spotkanie dostarcza na najbliższe zebranie RADY DRUŻYN wypełnione i podpisane przez sędziego sprawozdanie. Jeśli na spotkanie przybył sędzia (gospodarze nie powiadomili), to sędziemu drużyna gospodarzy zwróci koszty, czyli tak jakby mecz się odbył. O oddaniu meczu walkowerem należy zgłosić z 1 dniowym wyprzedzeniem, powiadomić przeciwnika i sędziego, czyli jeśli drużyna rozgrywa mecz w sobotę, to w piątek do godz. 20 00 musi dać znać przeciwnikowi i sędziemu, że oddaje mecz walkowerem. Analogicznie mecz w niedziele, powiadomienie w sobotę.
W razie nie stawienia się drużyny na spotkanie i nie powiadomienie o tym fakcie, dodatkowa kara 100 zł płatna do „ręki” drużynie jako rekompensata za poniesione koszty związane z organizacją meczu."

postil

Posty: 79

PostWysłany: Pon 7:08, 04 Kwi 2016    Temat postu:

No nic, czyli tylko 100 zł w plecy Wink bo przecież sędzia skasował 70 no to nam zostaje 30 zł na boisko z szatniami Wink Będziemy musieli przemyśleć czy opłaca się brać szatnie, w razie czego mniejsze straty będą Wink Żenada.