Wyniki III kolejki rundy rewanżowej

poter

Dołączył: 01 Kwi 2016
Posty: 102

PostWysłany: Nie 10:35, 18 Wrz 2016    Temat postu: Wyniki III kolejki rundy rewanżowej

ZRB Noster - Amator Boguszowice, przy stanie 2:0 dla Nosterów, po drugiej czerwonej kartce za dyskusje i obrażanie sędziego goście schodzą z boiska. Zapewne walkower.

Dla Amanisa po naszym prezencie strzela Riemel Michał

Dzięki za mecz i powodzenia w następnych.

PostWysłany: Nie 18:18, 18 Wrz 2016    Temat postu:

Ostatnio zmieniony przez ostr dnia Pią 21:28, 21 Kwi 2017, w całości zmieniany 2 razy
Tomtud

Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 168

Skąd: FC PEKIN

PostWysłany: Nie 19:26, 18 Wrz 2016    Temat postu: Re: Wyniki III kolejki rundy rewanżowej

poter napisał:

Relacja z meczu
Autor: Łukasz Potera Utworzono: 18.09.2016

Dzisiaj będzie tylko pół relacji. Gramy u siebie z Amatorem Boguszowice, Popcorn Arena wita nas pięknie przygotowaną murawą i pogodą idealną do gry w piłkę. Krótka analiza meczu z Amanisem i wychodzi że wszystko w nim było źle, w składzie jest więc parę zmian. Na stoperze zagrał Wojtek, który wniósł z poczynania obrony ogromny spokój, aż szkoda że nie dał się namówić na grę wcześniej. Od początku meczu kontrolujemy grę, rozgrywamy piłkę, utrzymujemy się przy niej, sytuacji strzeleckich mamy jednak mało. Mecz odbywa się w mało przyjaznej atmosferze, gracze gości notorycznie dyskutują i obrażają sędziego. Ten w koncu nie wytrzymuje i w 10 minucie wyrzuca z boiska gracza gości. Jako ambasadorzy akcji "Wypierdolmy wulgaryzmy z stadionów" możemy jedynie przyklasnąć takiej decyzji. Od tego momentu jednak wśród graczy Amatora zaczyna panować jeszcze bardziej nerwowa atmosfera. W końcu po 30 minutach gry po rzucie z autu od Szymona niekryty Poter obraca się z piłką na linii 16 metra i oddaje płaski strzał lewą nogą. Piłka wpada pod rękawicą Rekina i mamy 1:0. Chwilę później mamy rzut wolny pośredni w polu karnym gości. Trampkarskim zachowaniem popisuje się Poter, który jedynie dotyka zamiast zagrać piłkę i sędzia słusznie (sprawdziłem w przepisach) dyktuje rzut wolny dla gości. Wychodzą braki w znajomości przepisówSmile W ostatniej akcji pierwszej połowy Poter jednak się rehabilituje, pędzi z piłą przez pół boiska, zagrywa w uliczkę do Norinha, który pewnie pokonuje bramkarza gości. Schodzimy na przerwę prowadząc 2:0 i w pełni kontrolując mecz. Dośc powiedzieć że na naszą bramkę nie oddano ani jednego celnego strzału. My mielismy jeszcze kilka ładnych akcji, ale nic wiecej nie wpadło. Chwilę po przerwie za kolejne dyskusje z sędzią drugą żółtą kartkę dostaje kapitan gości. W tym momencie druzyna Amatora decyduje się zejść z boiska. Mecz kończy się w 48 minucie. Szkoda bo nie tak powinno wyglądać podejście do grania w lidze amatorskiej. Od kolejnego meczu zaczynamy najważniejsze spotkania w sezonie, Za tydzień Maxbud.

Mecz niestety był autorstwa jednej osoby "sędziego" ,jak można nazwać go wogóle sędzią.Jak ktoś był to widział jak sędziował .Od początku miałem wrażenie jakbyśmy graliśmy w 11 przeciwko 12 Nostera ponieważ większość była gwizdana pod nich ,jak tylko ktoś się odezwał nawet kapitan dostawał żółty kartonik.A sytaucja która nastąpiła po 10 minucie kiedy to zawodnik Nostera wchodzi w naszego zawodnika z wyprostowaną nogą ,wszyscy to widzieli na boisku tylko nie sędzia ,"on był na innym meczu",nasz zawodnik zwraca mu uwagę "panie sędzio pan nie widział jak zawodnik weszedł"-zółta kartka za zwrócenie uwagi ,później dostał gromkie brawa i zawodnik dostaje czerwoną kartkę-mecz został ułożony.Już nie wspominam pod koniec meczu 47 minuta sędzie przerywa mecz dwóch zawodników leży na murawie gospodarz i gość ,sędzia wznawia mecz rzut sędziowski ,ale nie woła naszego zawodnika tylko rzuca gospodarzą piłkę.Nie wiem czy tak powinny wyglądać mecze w lidze amatorskiej my przychodzimy by sobie pograć,pobiegać ,a nie wygrywać za wszelką cenę -nie to jest najważniejsze to amatorka ,moja rodzina chce mnie widzieć po meczu całego ,a nie ze złamaną nogą ,bo tak się to mogło zakończyć gdyby nasz zawodnik nie odstawił nogi.Sędzia zamiast tego pilnować miał inne priorytety w tym meczu.Dlatego ja powiem krótko żaden sędzia od chwili obecnej nie zepsuje nam niedzielnego humoru i radości grania w piłkę -zawsze postąpimy tak samo -ZEJDZIEMY Z BOISKA I PODZIĘKUJEMY ZA MECZ.

Życzę powodzenia w następnych meczach.

poter

Posty: 102

PostWysłany: Nie 19:38, 18 Wrz 2016    Temat postu:

Porozmawiamy jutro na zebraniu. Na meczu był Tomek z RKP, który myślę że wypowie się jako niezależny obserwator na temat pracy sędziego i zachowania zawodników Amatora. Inwektyw pod adresem sędziego poleciało w tym meczu o wiele za dużo. I zaczęły się jeszcze przed czerwoną kartką.

tomek-rkp

Dołączył: 14 Lut 2015
Posty: 99

PostWysłany: Pon 9:40, 19 Wrz 2016    Temat postu:

szanowni koledzy( piłkarze i kopacze skóry)
owszem , byłem na tym skróconym meczu, a także przeczytałem (z uwagą) Wasze relacje, zapytacie jakie mam zdanie ? a macie dużo czasu by to czytać?
1. zawodnicy Amatora od pierwszej minuty w bardzo niewybredny sposób komentowali każdą decyzję sędziego ( cytaty zwrotów do sędziego zawarte w relacji - powiedzmy, bardzo oszczędnie są bliskie oryginałom )
2. kapitan Amatora , choć posiada prawo do dyskusji z sędzią , też do wiodących elegantów słowa nie należał( 2 żółte kartki za wulgaryzmy ad persona)
3. rzut sędziowski, w relacji dość sporny, rzekomy brak "zaproszenia" , wykonany w mojej opinii prawidłowo(sędzia nawet rozglądał się za zawodnikiem z Amatora, ale ten choć był dość blisko odwrócił się na pięcie i poszedł w kierunku swojej połowy.
4. nakładka , która jak mniemam, stała się powodem całego zamieszania, oglądana z trybun i tuz przed zbiegiem linii bocznej i środkowej "nakładką" nie była ( obaj zawodnicy próbowali piłkę zdobyć w podobny sposób, ustawieni do siebie bokiem)
5. faul w "piątce" na Rekinie , ewidentny . choć po tym faulu i skutecznym piąstkowaniu przez bramkarza to zawodnicy Amatora byli przy piłce i z możliwością na "kontrę"
6. zejście z boiska ? no cóż , jak długo gram w Rybniku w piłkę takie coś jeszcze miejsca nie miało. amatorski sport jako taki ma służyć przede wszystkim zabawie i rekreacji przy zachowaniu znamion profesjonalizmu ( ale o tym wszyscy wiedzą i zgadzają się przecież z tym , to nie wiem po co to piszę )
nie od wczoraj wiadomo że żaden sędzia nie pozwoli sobie na wyzwiska pod swoim adresem i będzie ( co słuszne) karał to dostępnymi środkami i ci co grali choćby w C-klasie wiedzą o tym doskonale ( jak sądzę nie brakuje takich w żadnej drużynie)
7. grozby w stylu " po meczu stąd cały nie wyjedziesz" nawet nie chce mi się komentować
w przerwie zszedłem z trybun i podszedłem do szefa drużyny Amatora i rozmawialiśmy na gorąco o tym co się wydarzyło , a chwilę później mecz się zakończył .
smutne to ,że pisze się o zdrowiu , całych kościach itp. jednocześnie wykazując niczym nie pohamowaną pogardę i brak szacunku dla przeciwnika i sędziego, bo tym dla mnie jest wyzywanie od najgorszych i zejście z boiska( ale mogę się mylić i nikt nie musi podzielać mojej opinii)
pozdrawiam

Tomo67

Posty: 661

PostWysłany: Śro 19:08, 21 Wrz 2016    Temat postu:

Jeśli ktoś oczekiwał czegoś ciekawego czytając sprawozdanie z tego meczu, to musi obejść się smakiem. Sędzia dał 2 x po żółtej kartce, czyli w konsekwencji czerwona i napisał, że "Kapitan Amatora notorycznie komentował jego decyzje". Tyle.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum LIGA ROW 2023/24 Strona Główna -> Archiwum / Archiwum 2016 / I LIGA 2016 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)