Forum e-futbol.pl Strona Główna e-futbol.pl
rozgrywki amatorskie
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum e-futbol.pl Strona Główna -> I LIGA sezon 2018
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sokolenko




Dołączył: 18 Wrz 2017
Posty: 31
Przeczytał: 6 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 21:36, 16 Kwi 2018    Temat postu: KLASYFIKACJA STRZELCÓW

1 KOLEJKA

4 bramki
Płachta Kamil (AS Zupil Piaski)

3 bramki
Prokop Łukasz (RowRyb)

2 bramki
Dybaś Mateusz (AS Zupil Piaski)
Procek Łuksza (ZRB Noster)
Sokołek Radosław (ZRB Noster)
Bober Dawid Centrum Rybnik)
Hulbój Tomasz (Fc Bruk Bud Chwałowice)
Rudek Robert (A.K.P.Viking Jankowice)
Kupis Jarosław (FC Knurów)

1 bramka
Kasprzak Przemek (AS Zupil Piaski)
Smyczek Łukasz (AS Zupil Piaski)
Stokowski Adam (ZRB Noster)
Wójcik Kamil (ZRB Noster)
Zadara Patryk (Mostal FC Żory)
Olejarz Marcin (Amanis Pub Nowiny)
Paszenda Adam (RowRyb)
Tulikowski Kamil (RowRyb)
Rzempowski Michał (Amator Gotartowice)
Kostka Adrian (Amator Gotartowice)
Janas Piotr (Amator Gotartowice)
Paśnicki Adrian (FC Knurów)
Sendelewski Łukasz (FC Knurów)
Jędrzejczak Przemysław (FC Knurów)
Tadeusz Kasprzak (Sioło Solszyb)
Mariusz Kudzielko (Sioło Solszyb)
Wieczorek Łukasz (KS Rybówka)
Dytko Adam (KS Rybówka)
Kramon Artur (KS Rybówka)


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sokolenko




Dołączył: 18 Wrz 2017
Posty: 31
Przeczytał: 6 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 21:51, 17 Kwi 2018    Temat postu:

2 KOLEJKA

6 bramek
Rudek Robert (A.K.P.Viking Jankowice)

4 bramki
Płachta Kamil (AS Zupil Piaski)

3 bramki
Prokop Łukasz (RowRyb)
Rozumek Wojciech (FC Knurów)
Procek Łuksza (ZRB Noster)
Sokołek Radosław (ZRB Noster)
Dybaś Mateusz (AS Zupil Piaski)
Hulbój Tomasz (Fc Bruk Bud Chwałowice)

2 bramki
Bober Dawid (Centrum Rybnik)
Kupis Jarosław (FC Knurów)
Paszenda Adam (RowRyb)
Tulikowski Kamil (RowRyb)
Kasprzak Przemek (AS Zupil Piaski)
Koczuba Łukasz (Mostal FC Żory)
Wieczorek Łukasz (KS Rybówka)

1 bramka
Wojtek Piotr (AS Zupil Piaski)
Smyczek Łukasz (AS Zupil Piaski)
Stokowski Adam (ZRB Noster)
Wójcik Kamil (ZRB Noster)
Zadara Patryk (Mostal FC Żory)
Cymbała Jarosław (Mostal FC Żory)
Olejarz Marcin (Amanis Pub Nowiny)
Hojan Waldemar (Amanis Pub Nowiny)
Flak Rafał (RowRyb)
Sęk Adam (RowRyb)
Rzempowski Michał (Amator Gotartowice)
Kostka Adrian (Amator Gotartowice)
Janas Piotr (Amator Gotartowice)
Buchalik Szymon (Amator Gotartowice)
Paśnicki Adrian (FC Knurów)
Sendelewski Łukasz (FC Knurów)
Jędrzejczak Przemysław (FC Knurów)
Leciejowski Mirosław (FC Knurów)
Tadeusz Kasprzak (Sioło Solszyb)
Mariusz Kudzielko (Sioło Solszyb)
Dytko Adam (KS Rybówka)
Kramon Artur (KS Rybówka)
Kwiotek Kamil (KS Rybówka)
Witek Sebastian (Centrum Rybnik)
Kotowski Damian (Centrum Rybnik)
Popiela Łukasz (Centrum Rybnik)
Godlewski Maciej (Centrum Rybnik)


Post został pochwalony 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sokolenko




Dołączył: 18 Wrz 2017
Posty: 31
Przeczytał: 6 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 20:05, 25 Kwi 2018    Temat postu:

3 KOLEJKA

8 bramek
Rudek Robert (A.K.P.Viking Jankowice)

6 bramek
Procek Łuksza (ZRB Noster)

5 bramek
Płachta Kamil (AS Zupil Piaski)

4 bramki
Koczuba Łukasz (Mostal FC Żory)

3 bramki
Prokop Łukasz (RowRyb)
Rozumek Wojciech (FC Knurów)
Sokołek Radosław (ZRB Noster)
Dybaś Mateusz (AS Zupil Piaski)
Kisiel Łukasz (AS Zupil Piaski)
Hulbój Tomasz (Fc Bruk Bud Chwałowice)

2 bramki
Bober Dawid (Centrum Rybnik)
Kupis Jarosław (FC Knurów)
Paszenda Adam (RowRyb)
Tulikowski Kamil (RowRyb)
Kasprzak Przemek (AS Zupil Piaski)
Wieczorek Łukasz (KS Rybówka)
Buchalik Szymon (Amator Gotartowice)
Olejarz Marcin (Amanis Pub Nowiny)
Hojan Waldemar (Amanis Pub Nowiny)

1 bramka
Wojtek Piotr (AS Zupil Piaski)
Smyczek Łukasz (AS Zupil Piaski)
Stokowski Adam (ZRB Noster)
Wójcik Kamil (ZRB Noster)
Zadara Patryk (Mostal FC Żory)
Cymbała Jarosław (Mostal FC Żory)
Drabik Karol (Mostal FC Żory)
Flak Rafał (RowRyb)
Sęk Adam (RowRyb)
Karwot Piotr (RowRyb)
Rzempowski Michał (Amator Gotartowice)
Kostka Adrian (Amator Gotartowice)
Janas Piotr (Amator Gotartowice)
Kamiński Marcin (Amator Gotartowice)
Paśnicki Adrian (FC Knurów)
Sendelewski Łukasz (FC Knurów)
Jędrzejczak Przemysław (FC Knurów)
Leciejowski Mirosław (FC Knurów)
Tadeusz Kasprzak (Sioło Solszyb)
Mariusz Kudzielko (Sioło Solszyb)
Salamon Adam (Sioło Solszyb)
Dytko Adam (KS Rybówka)
Kramon Artur (KS Rybówka)
Kwiotek Kamil (KS Rybówka)
Witek Sebastian (Centrum Rybnik)
Kotowski Damian (Centrum Rybnik)
Popiela Łukasz (Centrum Rybnik)
Godlewski Maciej (Centrum Rybnik)
Strupowski Dawid (Centrum Rybnik)
Dziurowicz Mateusz (Fc Bruk Bud Chwałowice)


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sokolenko




Dołączył: 18 Wrz 2017
Posty: 31
Przeczytał: 6 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 19:38, 07 Maj 2018    Temat postu:

4 KOLEJKA

8 bramek
Rudek Robert (A.K.P.Viking Jankowice)

7 bramek
Hulbój Tomasz (Fc Bruk Bud Chwałowice)

6 bramek
Procek Łuksza (ZRB Noster)

5 bramek
Płachta Kamil (AS Zupil Piaski)
Koczuba Łukasz (Mostal FC Żory)

4 bramki
Sokołek Radosław (ZRB Noster)
Kisiel Łukasz (AS Zupil Piaski)
Rozumek Wojciech (FC Knurów)

3 bramki
Prokop Łukasz (RowRyb)
Paszenda Adam (RowRyb)
Dybaś Mateusz (AS Zupil Piaski)
Kasprzak Przemek (AS Zupil Piaski)
Olejarz Marcin (Amanis Pub Nowiny)
Kowalski Michał (Mostal FC Żory)

2 bramki
Bober Dawid (Centrum Rybnik)
Kupis Jarosław (FC Knurów)
Tulikowski Kamil (RowRyb)
Wieczorek Łukasz (KS Rybówka)
Buchalik Szymon (Amator Gotartowice)
Hojan Waldemar (Amanis Pub Nowiny)
Konsek Michał (ZRB Noster)
Salamon Adam (Sioło Solszyb)
Dębiński Bartłomiej (Fc Bruk Bud Chwałowice)
Stolarczuk Radosław (Fc Bruk Bud Chwałowice)
Śliwa Adrian (Fc Bruk Bud Chwałowice)
Dorabiała Adam (Fc Bruk Bud Chwałowice)
Szymik Mateusz (Fc Bruk Bud Chwałowice)
Wojtek Piotr (AS Zupil Piaski)
Mitko Mateusz (A.K.P.Viking Jankowice)
Ciemięga Dawid (A.K.P.Viking Jankowice)

1 bramka
Kuśka Łukasz (AS Zupil Piaski)
Smyczek Łukasz (AS Zupil Piaski)
Stokowski Adam (ZRB Noster)
Wójcik Kamil (ZRB Noster)
Pluta Kazimierz (ZRB Noster)
Konsek Adrian (ZRB Noster)
Potera Łukasz (ZRB Noster)
Pendziałek Adam (ZRB Noster)
Zadara Patryk (Mostal FC Żory)
Cymbała Jarosław (Mostal FC Żory)
Drabik Karol (Mostal FC Żory)
Kołodziejczyk Grzegorz (Mostal FC Żory)
Flak Rafał (RowRyb)
Sęk Adam (RowRyb)
Karwot Piotr (RowRyb)
Staszczyk Mateusz (RowRyb)
Rzempowski Michał (Amator Gotartowice)
Kostka Adrian (Amator Gotartowice)
Janas Piotr (Amator Gotartowice)
Kamiński Marcin (Amator Gotartowice)
Sobolewski Łukasz (Amator Gotartowice)
Paśnicki Adrian (FC Knurów)
Sendelewski Łukasz (FC Knurów)
Jędrzejczak Przemysław (FC Knurów)
Leciejowski Mirosław (FC Knurów)
Tadeusz Kasprzak (Sioło Solszyb)
Mariusz Kudzielko (Sioło Solszyb)
Makarski Artur (Sioło Solszyb)
Łysień Mariusz (Sioło Solszyb)
Dytko Adam (KS Rybówka)
Kramon Artur (KS Rybówka)
Kwiotek Kamil (KS Rybówka)
Babiński Rafał (KS Rybówka)
Witek Sebastian (Centrum Rybnik)
Kotowski Damian (Centrum Rybnik)
Popiela Łukasz (Centrum Rybnik)
Godlewski Maciej (Centrum Rybnik)
Strupowski Dawid (Centrum Rybnik)
Bożek Piotr (Centrum Rybnik)
Samsel Szymon (Centrum Rybnik)
Dziurowicz Mateusz (Fc Bruk Bud Chwałowice)
Barczuk Łukasz (Fc Bruk Bud Chwałowice)
Wąsowicz Mateusz (Fc Bruk Bud Chwałowice)
Bartczak Robert (A.K.P.Viking Jankowice)

Samobójcze :
Jureczka Janusz (Fc Bruk Bud Chwałowice)


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez sokolenko dnia Pon 21:27, 07 Maj 2018, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jaroo




Dołączył: 22 Lut 2015
Posty: 147
Przeczytał: 5 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Fc Żory

PostWysłany: Pon 20:30, 07 Maj 2018    Temat postu:

U nas trzy bramki ma Michał Kowalski

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ostr




Dołączył: 05 Kwi 2015
Posty: 233
Przeczytał: 7 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: FC BASSENO

PostWysłany: Wto 16:23, 08 Maj 2018    Temat postu:



Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez ostr dnia Pon 19:19, 10 Wrz 2018, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kisielinio




Dołączył: 11 Mar 2015
Posty: 76
Przeczytał: 12 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: AS Zupil Piaski

PostWysłany: Wto 19:52, 08 Maj 2018    Temat postu:

Tomka Paszende gdzieś Ci wcieło chyba

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum e-futbol.pl Strona Główna -> I LIGA sezon 2018 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin