Forum e-futbol.pl Strona Główna e-futbol.pl
rozgrywki amatorskie
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum e-futbol.pl Strona Główna -> II LIGA sezon 2018
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sokolenko




Dołączył: 18 Wrz 2017
Posty: 26
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 22:50, 16 Kwi 2018    Temat postu: KLASYFIKACJA STRZELCÓW

1 KOLEJKA

5 bramek
Koczy Wojciech (Viktoria Głożyny)

3 bramki
Holewa Karol (Czarne Fidosy)
Godula Adrian (MaxBud)

2 bramki
Migacz Mateusz (Viktoria Głożyny)

1 bramka
Iwanek Przemysław (RKP)
Maciejewski Marcin (Dżonsony)
Maciejewski Sławomir (Dżonsony)
Zieliński Patryk (Martex Rybnik)
Mańkowski Krzysztof (Czarne Fidosy)
Kuśka Łukasz (Iskra Rowień)
Żur Piotr (Iskra Rowień)
Juraszczyk Rafał (Iskra Rowień)
Oczadły Przemysław (Viktoria Głożyny)
Feliksik Rafał (Husaria RyWoJa)
Halszka Dariusz (Lubar)
Raczkowski Piotr (Fc Continental Żory)
Jamróz Piotr (Fc Continental Żory)


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sokolenko




Dołączył: 18 Wrz 2017
Posty: 26
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 23:04, 17 Kwi 2018    Temat postu:

2 KOLEJKA

5 bramek
Koczy Wojciech (Viktoria Głożyny)
Halszka Dariusz (Lubar)

3 bramki
Holewa Karol (Czarne Fidosy)
Godula Adrian (MaxBud)
Kolon Artur (Fc Continental Żory)
Zalewski Damian (xbest.pl Meksyk)

2 bramki
Migacz Mateusz (Viktoria Głożyny)
Iwanek Przemysław (RKP)
Feliksik Rafał (Husaria RyWoJa)
Adamek Przemysław (Husaria RyWoJa)

1 bramka
Płuciennik Rafał (RKP)
Świst Radosław (RKP)
Maciejewski Marcin (Dżonsony)
Maciejewski Sławomir (Dżonsony)
Rafał Tomas (Dżonsony)
Zieliński Patryk (Martex Rybnik)
Mańkowski Krzysztof (Czarne Fidosy)
Kuśka Łukasz (Iskra Rowień)
Żur Piotr (Iskra Rowień)
Juraszczyk Rafał (Iskra Rowień)
Szweda Łukasz (Iskra Rowień)
Oczadły Przemysław (Viktoria Głożyny)
Bielawski Sebastian (Husaria RyWoJa)
Mitręga Tomasz (Husaria RyWoJa)
Brych Łukasz(Husaria RyWoJa)
Krótki Paweł (Lubar)
Karwot Lucjan (Lubar)
Szkaradek Mateusz (Lubar)
Pluta Tomasz (Lubar)
Raczkowski Piotr (Fc Continental Żory)
Jamróz Piotr (Fc Continental Żory)
Kazimierczak Sebastian (Fc Continental Żory)
Nazarko Dariusz (Fc Continental Żory)
Bartecki Rafał (MaxBud)
Garbacz Łukasz (xbest.pl Meksyk)
Kołodziej Piotr (xbest.pl Meksyk)
Baran Jacek (xbest.pl Meksyk)


Post został pochwalony 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sokolenko




Dołączył: 18 Wrz 2017
Posty: 26
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 21:29, 25 Kwi 2018    Temat postu:

3 KOLEJKA

8 bramek
Halszka Dariusz (Lubar)

6 bramek
Koczy Wojciech (Viktoria Głożyny)

5 bramek
Jargoń Kacper (Lubar)

4 bramki
Holewa Karol (Czarne Fidosy)
Zalewski Damian (xbest.pl Meksyk)

3 bramki
Godula Adrian (MaxBud)
Kolon Artur (Fc Continental Żory)
Oczadły Przemysław (Viktoria Głożyny)

2 bramki
Migacz Mateusz (Viktoria Głożyny)
Iwanek Przemysław (RKP)
Feliksik Rafał (Husaria RyWoJa)
Adamek Przemysław (Husaria RyWoJa)
Juraszczyk Rafał (Iskra Rowień)
Kuśka Łukasz (Iskra Rowień)
Pawlas Damian (Iskra Rowień)
Świst Radosław (RKP)
Szymura Wojciech (MaxBud)
Szpot Dawid (MaxBud)
Bujar Szymon (MaxBud)
Kruczkowski Wojciech (Martex Rybnik)
Zieliński Patryk (Martex Rybnik)
Pytlik Mirosław (xbest.pl Meksyk)

1 bramka
Płuciennik Rafał (RKP)
Maciejewski Marcin (Dżonsony)
Maciejewski Sławomir (Dżonsony)
Rafał Tomas (Dżonsony)
Marcol Arkadiusz (Dżonsony)
Mańkowski Krzysztof (Czarne Fidosy)
Bednorz Tomasz (Czarne Fidosy)
Warchoł Jakub (Czarne Fidosy)
Żur Piotr (Iskra Rowień)
Szweda Łukasz (Iskra Rowień)
Bielawski Sebastian (Husaria RyWoJa)
Mitręga Tomasz (Husaria RyWoJa)
Brych Łukasz(Husaria RyWoJa)
Mentelski Tomasz (Husaria RyWoJa)
Krótki Paweł (Lubar)
Karwot Lucjan (Lubar)
Szkaradek Mateusz (Lubar)
Pluta Tomasz (Lubar)
Latos Artur (Lubar)
Raczkowski Piotr (Fc Continental Żory)
Jamróz Piotr (Fc Continental Żory)
Kazimierczak Sebastian (Fc Continental Żory)
Nazarko Dariusz (Fc Continental Żory)
Bartecki Rafał (MaxBud)
Bober Dariusz (MaxBud)
Pawlikowski Zenon (MaxBud)
Garbacz Łukasz (xbest.pl Meksyk)
Kołodziej Piotr (xbest.pl Meksyk)
Baran Jacek (xbest.pl Meksyk)
Henek Rafał (xbest.pl Meksyk)
Bąkowski Patryk (Martex Rybnik)
Kmiecik Łukasz (Martex Rybnik)


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sokolenko




Dołączył: 18 Wrz 2017
Posty: 26
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 20:21, 07 Maj 2018    Temat postu:

4 KOLEJKA

8 bramek
Halszka Dariusz (Lubar)
Godula Adrian (MaxBud)

6 bramek
Koczy Wojciech (Viktoria Głożyny)

5 bramek
Jargoń Kacper (Lubar)
Holewa Karol (Czarne Fidosy)

4 bramki
Zalewski Damian (xbest.pl Meksyk)
Święty Michał (Viktoria Głożyny)

3 bramki
Kolon Artur (Fc Continental Żory)
Oczadły Przemysław (Viktoria Głożyny)
Migacz Mateusz (Viktoria Głożyny)
Szpot Dawid (MaxBud)

2 bramki
Iwanek Przemysław (RKP)
Feliksik Rafał (Husaria RyWoJa)
Adamek Przemysław (Husaria RyWoJa)
Mentelski Tomasz (Husaria RyWoJa)
Juraszczyk Rafał (Iskra Rowień)
Kuśka Łukasz (Iskra Rowień)
Pawlas Damian (Iskra Rowień)
Świst Radosław (RKP)
Szymura Wojciech (MaxBud)
Bujar Szymon (MaxBud)
Kruczkowski Wojciech (Martex Rybnik)
Zieliński Patryk (Martex Rybnik)
Pytlik Mirosław (xbest.pl Meksyk)
Płuciennik Rafał (RKP)
Komorowski Filip (RKP)

1 bramka
Świst Patryk (RKP)
Zmarzły Piotr (RKP)
Maciejewski Marcin (Dżonsony)
Maciejewski Sławomir (Dżonsony)
Rafał Tomas (Dżonsony)
Marcol Arkadiusz (Dżonsony)
Cieśla Sylwester (Dżonsony)
Mańkowski Krzysztof (Czarne Fidosy)
Bednorz Tomasz (Czarne Fidosy)
Warchoł Jakub (Czarne Fidosy)
Żur Piotr (Iskra Rowień)
Szweda Łukasz (Iskra Rowień)
Bielawski Sebastian (Husaria RyWoJa)
Mitręga Tomasz (Husaria RyWoJa)
Brych Łukasz(Husaria RyWoJa)
Krótki Paweł (Lubar)
Karwot Lucjan (Lubar)
Szkaradek Mateusz (Lubar)
Pluta Tomasz (Lubar)
Latos Artur (Lubar)
Raczkowski Piotr (Fc Continental Żory)
Jamróz Piotr (Fc Continental Żory)
Kazimierczak Sebastian (Fc Continental Żory)
Nazarko Dariusz (Fc Continental Żory)
Śliwak Krzysztof (Fc Continental Żory)
Biazik Mariusz (Fc Continental Żory)
Bartecki Rafał (MaxBud)
Bober Dariusz (MaxBud)
Pawlikowski Zenon (MaxBud)
Klaja Marek (MaxBud)
Gut Krzysztof (MaxBud)
Garbacz Łukasz (xbest.pl Meksyk)
Kołodziej Piotr (xbest.pl Meksyk)
Baran Jacek (xbest.pl Meksyk)
Henek Rafał (xbest.pl Meksyk)
Bąkowski Patryk (Martex Rybnik)
Kmiecik Łukasz (Martex Rybnik)
Kałuża Krzysztof (Viktoria Głożyny)
Tront Dariusz (Viktoria Głożyny)


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum e-futbol.pl Strona Główna -> II LIGA sezon 2018 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin